ÖVRIGT / Smycken / Örhängen & armband 13535281
nr 1353 5281
Örhängen & armband
Silver/förgyllt silver, flexband, med vita stenar. Längd: 8-16cm. Vikt: 15g
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:32:23
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver