KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12342409

nr 1234 2409

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, Signerade. Olja på pannå, 27x21

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:43:36