KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13037018
nr 1303 7018
Tage Gavik
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Katarinavägen. Olja på duk. Signerad. 41x60 cm
Tage Gavik, född 1914, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:16:29
100 kr
200 kr