KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983091
nr 1298 3091
Tage Fougstedt
(1890-1959), Sverige
Oljemålning, "Mörtö - Bunsö". Signerad, daterad -50. Olja på pannå, 37x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:57:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr