KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218241
nr 1521 8241
Sven Sinde. Signerad, motiv från Rue de la Bonne Montmartre. Olja på duk, bladets mått: 37x60 cm, yttermått inklusive ram: 49x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:06:22
100 kr
150 kr