KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566095

nr 1256 6095

Sture Nilsson, "Sjuttiotalisten", Signerad, daterad 1976. Olja på duk, 82x60

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:04:59

20/5 14:25:55 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 20 maj

Retro

Läs mer om Retro