KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566095

nr 1256 6095

Sture Nilsson, "Sjuttiotalisten", Signerad, daterad 1976. Olja på duk, 82x60

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:04:59

20/5 14:25:55 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 maj

Retro

Läs mer om Retro