KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343441

nr 1234 3441

Oidentifierad konstnär. Signerad. Stadsvy med kanal. Olja på duk, 67x88

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:31:49

11/2 20:25:35 1      Vinnande bud