KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343027

nr 1234 3027

Oidentifierad konstnär. Figur, Signerad M Aaltonen, daterad -70. Olja på duk, 61x45 cm

Konditionsrapport: fanérbortfall, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:12:32

4/2 21:17:41 1      100 kr
9/2 17:32:27 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor