KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343027

nr 1234 3027

Oidentifierad konstnär. Figur, Signerad M Aaltonen, daterad -70. Olja på duk, 61x45 cm

Konditionsrapport: fanérbortfall, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:12:32

4/2 21:17:41 1      100 kr
9/2 17:32:27 2      Vinnande bud