KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539248
nr 1553 9248
kopia efter Correggio, kvinnoansikte. Olja på duk, osignerad, 62x51 cm, yttermått inklusive ram: 72x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:43:27
150 kr