KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218113

nr 1721 8113

Ivan Bergdahl

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, (f. 1929), Sverige. Höst vid Gådö Dammen. Olja på duk, 41x48 cm, yttermått inklusive ram: 49x55

Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:36:55

25/8 21:43:32 1      Vinnande bud

Ivan Bergdahl

Läs mer om Ivan Bergdahl