KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343341

nr 1234 3341

Hans Löfgren

(f. 1955), Sverige

Oljemålning, Hans Löfgren (f. 1955), Sverige. Stilleben, signerad HL. Olja på pannå, 31x21 cm

Hans Löfgren, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:35:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Löfgren

Läs mer om Hans Löfgren