KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966269

nr 1396 6269

F Münsterfeld, Ostronplockerskor. Signerad. Olja på duk, 69x105 cm, yttermått inklusive ram: 90x128 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:38:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor