KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353315

nr 1235 3315

Edvard Bechteler

(1890-1983), Sverige

Oljemålning, Edvard Bechteler (1890-1983), Sverige. Skog. Signerad, daterad 1942. Olja på duk, 55x65 cm

Edvard Bechteler, tysk-svensk bildkonstnär född 1890 i München, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:37:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Edvard Bechteler

Läs mer om Edvard Bechteler