KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15691010

nr 1569 1010

David Tägtström

(1894-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, porträtt av Fru Lilian Kåge. Olja på duk, 71x58 cm, yttermått inklusive ram: 88x75 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 18:41:14

7/10 17:56:44 1      Vinnande bud

David Tägtström

Läs mer om David Tägtström