KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342047

nr 1234 2047

C Julius, "Vikens Hamnen". Signerad, daterad -75. Olja på duk, 60x60

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:53:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor