KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343059

nr 1234 3059

August Jansson

(1851-1915), Sverige

Oljemålning, August Jansson (1851-1915), Sverige. Sjömotiv. Signerad. Olja på duk, 70x49,5 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

August Jansson, svensk bildkonstnär född 1851, död 1915.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:32:03

5/2 14:08:33 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

August Jansson

Läs mer om August Jansson