KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524255

nr 1352 4255

Anna-Lisa Bergström, "Grå fiskestuga, Åland". Monogramsignerad. Olja på duk, 55x45 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:26:27

5/10 18:21:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor