KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581453
nr 1358 1453
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 72x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:39:55
150 kr