KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664228

nr 1566 4228

Aina Marmén, Flicka. Signerad. Olja på pannå. Höjd: 38x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:37:19