KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252956
nr 1425 2956
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Bergsbyn Confrides Alicante", Monogramsignerad. Olja på pannå, 36x38, yttermått inklusive ram: 43x51
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:49:46
900 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg