KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12803017
nr 1280 3017
1600-/1700-tal, Holland, Herreman med hund, ej signerad. Olja på duk, 40x32 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:51:09
4.200 kr
4.400 kr
4.800 kr
4.800 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr