KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14367358

nr 1436 7358

Oljemålningar

2 st, Inger Jansson. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x49 cm

Utrop:

600 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:43:23