KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494378
nr 1649 4378
Yo Johansson
(1897-1963), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 67x88 cm, yttermått inklusive ram: 86x108 cm
Yo Johansson (John Charles Johansson), svensk målare född 1897, död 1963 .
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:59:31
Yo Johansson
Läs mer om Yo Johansson