KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374409

nr 1337 4409

Uwe Magener, Signerad UMA, 1996. Olja på duk, 100x73 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:31:23