KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144167

nr 1714 4167

Oidentifierad konstnär. Signerad Magnusson, gosse på klippa. Olja på duk, 62x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm

Utrop:

400 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:43:11