KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253121

nr 1325 3121

Oidentifierad konstnär. Signerad, segelfartyg. Olja på duk, 80x89 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 maj 2020
kl 20:46:41