KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994056
nr 1299 4056
Oidentifierad konstnär. Signerad. Porträtt. Olja på pannå, 22x15 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:41:51
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr