KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088090
nr 1408 8090
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 64x54cm, yttermått inklusive ram: 84x75cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:41:07
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr