KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354294
nr 1235 4294
Oidentifierad konstnär. Signerad. 1965, komposition. Olja på duk, 67x58
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:51:58
300 kr
350 kr