KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556328
nr 1455 6328
Oidentifierad konstnär. Olja på duk (på pannå). Signerad, 39x61, yttermått inklusive ram: 48x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:19:49
21/3 17:51:38
100 kr
21/3 18:12:27