KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177431
nr 1417 7431
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, Olja på duk, 92x60cm, yttermått inklusive ram: 118x87cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:10:41
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr