KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556074
nr 1455 6074
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OL, 71, modell. Olja på duk, 48x37, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:01:52
16/3 21:35:43
100 kr
21/3 16:25:20