KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848204
*
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 21:30:17
1
450 kr
26/10 08:50:06
2
500 kr
28/10 12:39:09
3
600 kr
28/10 14:51:02
1
Vinnande bud
28/10 18:04:33
2
800 kr
28/10 18:04:33
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 oktober 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 21:30:17 | 1 | 450 kr |
| 26/10 08:50:06 | 2 | 500 kr |
| 28/10 12:39:09 | 3 | 600 kr |
| 28/10 14:51:02 | 1 | Vinnande bud |
| 28/10 18:04:33 | 2 | 800 kr |
| 28/10 18:04:33 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



