KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14995338

nr 1499 5338

Oidentifierad konstnär. Förtöjd segelbåt. Signerad S Lindberg, daterad -14. Olja på duk, 35x51 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 18:56:26