KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14995338
nr 1499 5338
Oidentifierad konstnär. Förtöjd segelbåt. Signerad S Lindberg, daterad -14. Olja på duk, 35x51 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:56:26
100 kr
150 kr
200 kr