KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983170
nr 1298 3170
Oidentifierad konstnär. Bod. Signerad. Olja på duk, 39x47 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:49:12
100 kr
150 kr