KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657042
nr 1665 7042
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 52. Olja på duk, 36x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:11:09
500 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)