KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423243

nr 1742 3243

Rune Bohl (1920-1970). Kvinna på stol. Signerad, daterad -45. Olja på duk, 53x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:51:09

23/11 20:32:16 1      Vinnande bud