KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12352296

nr 1235 2296

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, Martall. Signerad, daterad -47. Olja på pannå, 27x34

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:29:54

18/2 18:24:54 1      Vinnande bud

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström