KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556016
nr 1455 6016
R Leszczynski. Signerad, daterad 1986, flicka med drake. Olja på pannå, 16x12cm, yttermått inklusive ram: 23x20cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:31:13
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr