KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477503
nr 1447 7503
Nadezda Streltsova
(f. 1973), Ryssland
Oljemålning, Signerad, ballerina. Olja på duk, 80x60, oramad, oramad
Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.
måndag 7 februari 2022
kl 19:02:54
Nadezda Streltsova
Läs mer om Nadezda Streltsova