KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14176342

nr 1417 6342

Linnea Larsson, segelbåtar. Signerad, 2020. Olja på duk, 50x50 cm. Oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:54:48