KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12845537
nr 1284 5537
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x44 cm
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:37:17
100 kr
150 kr
200 kr
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson