KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177113
nr 1417 7113
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Blomster. Signerad, daterad -92. Olja på duk, 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm. Signerad
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
måndag 6 september 2021
kl 20:19:56
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson