KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354055

nr 1535 4055

Hans Ekvall

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Stadslandskap. Signerad. Olja på duk, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm

Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.

måndag 24 april 2023
kl 20:00:00

Hans Ekvall

Läs mer om Hans Ekvall