KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005084

nr 1300 5084

Håkan Engström

(1908-1987), Sverige

Oljemålning, Hässja. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 41x32 cm

Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .

Utrop:

500 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:40:28

Håkan Engström

Läs mer om Håkan Engström