KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956814

nr 1395 6814

Eric Lundberg

(1918-1992), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 80x60, yttermått inklusive ram: 101x80 cm

Utrop:

600 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:44:53

Eric Lundberg

Läs mer om Eric Lundberg