KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17023153

nr 1702 3153

Ercole Magrotti

(1890-1967), Italien

Oljemålning, Italienskt landskap. Signerad. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm

Ercole Magrotti, målare född 1890, död 1967.

Utrop:

500 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:53:47

Ercole Magrotti

Läs mer om Ercole Magrotti