KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757424

nr 1275 7424

Dan Martin

(1910-1999), Sverige

Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), landskapsmotiv. Olja på duk, 45x54cm. Signerad

Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:00:35

16/9 18:55:35 1      Vinnande bud

Dan Martin

Läs mer om Dan Martin