KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005337

nr 1300 5337

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Strandmotiv. Signerad. Olja på duk, 12x17 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:49:34

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson