KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12858300
nr 1285 8300
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Musik Café". Olja på duk, 34x26,5cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
måndag 28 oktober 2019
kl 18:37:01
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska